Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies. Souhlasím s používáním Cookies na těchto stránkách

Lenka Opolcerová
Třeboň

Domluvte si se mnou schůzku!
Na své práci mám ráda, když mohu klientům poskytnout „pomocnou ruku“. Líbí se mi různorodost jejich požadavků i možných řešení. Těší mě, když se klienti přijdou pochlubit s realizací bydlení a také že se s důvěrou vracejí. Své volno trávím hlavně s rodinou, a když vyšetřím čas jen pro sebe, jedu se zničit na kolo se psem.

Regionální Banka Waldviertler Sparkasse Bank AG působí v České republice už 24 let. Zakládáme si na tom, že naše banka dlouhodobě podporuje život a dění v místě, ve kterém působí, ctíme tradice, poctivost a dlouhodobá spokojenost zákazníků je pro nás důležitější než okamžitý prospěch.
Hypotéka je vždy šitá na míru konkrétnímu klientovi, tak aby si mohl splnit svůj sen o bydlení, a zároveň byl schopen své závazky plnit za jakékoli situace.

Lenka Opolcerová

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle poučení.

Proč si vzít hypotéku od nás?

  • Individuální přístup a maximální servis
  • Sazba od 2,79 % p. a.
  • Zpracování úvěru zdarma
  • Vedení úvěrového účtu zdarma

Reprezentativní příklad: Chcete si půjčit 1 500 000 Kč na dobu 30 let. Fixní úroková sazba je 2,89 % p.a. (fixace 5 let). Zaplatíte 359 anuitních splátek ve výši 6 270 Kč měsíčně a poslední splátku ve výši 6 077,76 Kč. RPSN je 3,01 %, poplatek za zpracování úvěru 0 Kč, elektronický výpis a vedení úvěru je zdarma. Za vklad (zápis a výmaz) zástavního práva zaplatíte celkem 2 000 Kč, za odhad nemovitosti (rodinný dům) zaplatíte 5 200 Kč. Za 30 let zaplatíte 2 264 207,76 Kč.

WALDVIERTLER SPARKASSE BANK AG

Klášterská 126/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Rychlý kontakt